Türkiye Geneli
Giriş Tarihi : 20-11-2021 10:09   Güncelleme : 20-11-2021 15:02

MHP HEYETİ KÜTAHYALILARLA BULUŞACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 2023 İl İI Anadolu" temasıyla Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinden oluşan heyet Kütahyalı vatandaşlarla buluşacak. Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 202: İl İl Anadolu" temasıyla Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinden oluşan heyet Kütahyalı vatandaşlarla buluşacak.

MHP HEYETİ KÜTAHYALILARLA BULUŞACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 2023 İl İI Anadolu" temasıyla Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinden oluşan heyet Kütahyalı vatandaşlarla buluşacak. Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 202: İl İl Anadolu" temasıyla Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinden oluşan heyet Kütahyalı vatandaşlarla buluşacak. Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 2023: İl İl Anadolu" temasıyla Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinden oluşan heyet Kütahyalı vatandaşlarla buluşacak, il Başkanı Alıç yaptığı açıklamasında”Cumhur İttifakı'nın ortağı olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'miz, geçtiğimiz aylarda bölge istişare toplantıları düzenleyerek başlattığı faaliyet programlarını yeni adımlarla zenginleştirmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi; Cumhur İttifak ı' n ı n Türkiye'yi aydınlık geleceğe taşımak üzere hayata geçirdiği ve geçireceği projeleri anlatmak, talep ve beklentileri dinlemek üzere, toplumun çeşitli kesimleriyle ve vatandaşlarımızla daha yakından temasa geçmeyi hedeflemektedir. Bu çerçevede Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin talimatlarıyla; MHP milletvekilleri ve Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerinden oluşan heyetlerimizle yurdun dört bir yanında halkla buluşma gezileri ve sohbet toplantıları düzenlenmekte, Türkiye'nin her yerinde parti olarak halkımızla bir araya gelinmektedir. “
KANAAT ÖNDERLERİ VE ESNAFLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAK 
Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç "Adım Adım 2023 İl İl Anadolu" temalı bu anlamlı buluşmalarının devamı olarak 21 Kasım 2021 Pazar günü Kütahya'da hemşerilerimizle buluşmamız gerçekleşecektir. Bu anlamlı ve büyük buluşmamıza MHP Genel Merkezimizin görevlendirmesiyle; MHP Ankara Milletvekili-TBMM İdare Amiri Sayın Erkan Haberal, MHP Genel Başkanı TBMM Özel Kalem Müdürü Sayın Fikret Hayali, MHP Ankara Milletvekili, MYK Üyesi Sayın Nevin Taşlıçay, MHP Kayseri Milletvekili Sayın Mustafa Baki Ersoy, MHP Hatay Milletvekili Sayın Lütfi Kaşıkçı, MHP MYK Üyesi Sayın Kadir Şekerci, MHP MYK Üyesi Sayın Özgür Bayraktar ve MHP MYK Üyesi Sayın Volkan Dudu'nun katılımlarıyla, Öncelikle Pazar günü saat 10:30'da Çınar Otel'de kanaat önderleri, muhtarlar, sivil toplum örgütleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, gönüllü kuruluşlarımız ve esnaflarımızla bir araya gelinecektir. KÜTAHYALI HEMŞERİLERİMİZLE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURACAĞIZ İl Başkanı Selçuk Alıç "Program devamında gün boyu Esnaf Odaları, Şehit aileleri ve Gaziler Ziyaretleri, Çarşı Esnafı Ziyaretleri, Üye kayıt standımızda halk buluşmaları ve basın buluşmaları gibi yoğun bir programı gerçekleştireceğiz. Geniş katılımlı olarak tertip edeceğimiz bu toplantılarımızda Cumhur İttifakımızın politikalarını hemşerilerimize aktaracak, 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonumuz ile buluşacak, Kütahyalı hemşerilerimizle gönül köprüleri kuracağız" dedi.