Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 15-05-2022 19:35   Güncelleme : 16-05-2022 10:25

MHP 'BİRLİK VE BERABERLİK ŞÖLENİ'NDE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl, İlçe ve Belde Teşkilatları, Ülkü Ocakları ve partililer,  yoğun bir katılım ile Birlik ve Beraberlik Şöleninde bir araya geldi.

MHP 'BİRLİK VE BERABERLİK ŞÖLENİ'NDE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl, İlçe ve Belde Teşkilatları, Ülkü Ocakları ve partililer,  yoğun bir katılım ile Birlik ve Beraberlik Şöleninde bir araya geldi.

MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “MHP Gökçebey İlçe Başkanı Şendoğan Demircik, Çaycuma İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay, Kilimli İlçe Başkanı Vedat Savaş, Kozlu İlçe Başkanı Muhammet Özdemir, Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökmen Karalı, MHP İl, İlçe ve Belde Yönetim Kurulu üyelerimizin, Belde Başkanlarımızın, dava arkadaşlarımızın Birlik Beraberlik örneği gösterdiği ve Vadi bölgemizde Çaydeğirmeni Mesire alanında yapılan programa Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ak Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Türk Eğitim-Sen Şb.Başkanı Şahin Ören, Türk Sağlık-Sen Şb.Başkanı Arzu KARA, Türk Büro-Sen Şb.Başkanı Köksal TunçTürk, Türk Yerel Hizmet-Sen Şb.Başkanı Özkan BAŞKURT, Türkav Şb.Başkanı İbrahim Açıkgöz, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Mithat Bülent Bağcı ve hemsehrilerimiz katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin son kalesidir.Milliyetçi Hareket Partisi 2023 seçimlerine her zamankinden daha güçlü bir şekilde girecektir.”ifadeleri kullanıldı.

 

AdminAdmin