Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 15-11-2021 11:36   Güncelleme : 15-11-2021 17:11

MECLİS’DE İL GENELİNDE ONARIM BEKLEYEN 150 OKUL İÇİN DESTEK İSTENDİ

Zonguldak İl Özel İdaresi 15'inci Birleşiminde 2022 yılında il genelinde onarım bekleyen 150 okul için destek istendi. 

MECLİS’DE İL GENELİNDE ONARIM BEKLEYEN 150 OKUL İÇİN DESTEK İSTENDİ

Zonguldak İl Özel İdaresi Kasım ayı 15'inci Birleşimi Meclis Başkanı Necdet Başkanı Karaveli yönetiminde Meclis salonunda yapıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve Müdür Yardımcısı Erdal Yılmaz Hazır bulundu.Meclis ve açılış ve yoklamanın ardından başladı. Meclis’de bir önceki birleşime ait toplantı tutanak özeti okunup oylandı.

Ardından Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, “Geldiğimden beri gözlemlediğim birşey var Zonguldak ilimiz çok şanslı. Çok güzel hızlı yatırımlarla karşılaştım. Gerekli okullarımızın fiziki yapılarımızın güçlendirilmesi. Gerekli güçlendirilme, inşaatlar ve bakım onarım. Bu anlamda maddi sıkıntıyla karşılaşılmadığını görüyorum. Bütün sayın Valimiz ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşaat aşamasında olan yatırımlarımız var. İhalesi devam edenler ve teslim aldıklarımız var”dedi.Diğer yandan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Yılmaz ise 2022 yılında il genelinde onarım bekleyen 150 okul için destek istedi. Meclis ardından basına kapalı olarak devam etti.