Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 05-10-2021 11:27   Güncelleme : 05-10-2021 15:40

MECLİS ÜYESİ'NİN SİLAHLI YARALAMA OLAYINA VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

Zonguldak Valiliği, geçtiğimiz günlerde Zonguldak'ın Kozlu İlçesi'nde yaşanan, Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci'ye silahlı yaralama olayı ile ilgili açıklama yaptı.

MECLİS ÜYESİ'NİN SİLAHLI YARALAMA OLAYINA VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

Zonguldak Valiliği, geçtiğimiz günlerde Zonguldak'ın Kozlu İlçesi'nde yaşanan, Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci'ye silahlı yaralama olayı ile ilgili açıklama yaptı. Valilik'te yapılan açıklamada, soruşturmanın devam ettiği, olayın gizlilik esasları doğrultusunda sürdürüldüğü bildirildi. Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklama şöyle: 

"22.09.2021 günü saat 15.30 sularında Kozlu İlçesi Mithat Akif Caddesi üzerinde Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat BİRİNCİ’ ye yönelik meydana gelen silahla yaralama olayı ile ilgili olarak, olayın vuku bulduğu andan itibaren her türlü çalışma gizlilik esası doğrultusunda yapılmaktadır. İl Emniyet Müdürlüğünce, İlimiz Cumhuriyet Başsavcılığının talimatlar doğrultusunda fail / faillerin yakalanması ve olayın aydınlatılmasına matuf soruşturma çok yönlü olarak sürdürülmekte, konu titizlikle takip edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."