Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 27-04-2021 12:38   Güncelleme : 27-04-2021 19:58

LÖSEV GÖNÜLLÜLERİNDEN ZGC'YE ZİYARET

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.

LÖSEV GÖNÜLLÜLERİNDEN ZGC'YE ZİYARET

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti. Ziyarete; Aktif İletişim Sorumlusu Deniz Görmez, 
Sosyal Hizmet Uzmanı Eylül Aslan, Karadeniz Bölge Sorumlusu Tarkan Atik LÖSEV Zonguldak İl Temsilcisi ve eşi Gülhan Atik, Timur Şen, LÖSEV il yönetimi üyesi ve Kdz. Ereğli  Galatasaray Dernek Başkanı Asım Erdoğdu ve LÖSEV gönüllüleri katıldı. Açılış konuşmasını yapan ZGC Başkanı Derya Akbıyık, ziyaret için teşekkür ederek LÖSEV yetkililerinden bilgi aldı. LÖSEV yetkilileri de yaptıkları çalışmaları aktardı. 
LÖSEV yetkilileri, kentte çalışmalarını sürdürebilecek bir alanın oluşturulması yönünde isteklerinin olduğunun da altını çizdi. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Aktif İletişim Sorumlusu Deniz Görmez; "3 yıldır LÖSEV’de çalışıyorum. Aktif İletişim Departmanı’nda,asıl bizi takip edip destek verdiğiniz için biz teşekkür ederiz.Bugün Zonguldak’a gelmişken sizleri ziyaret etmek istedik ve kabul ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.Bununla beraber, Ramazan dönemi bizler için gerçekten çok önemli çünkü ailelere en fazla yardımımızı ilettiğimiz bir dönem.Takdir edersinizki bir pandemi dönemi ve bu pandemi dönemi nedeniyle ne yazık ki ailelerimizin birçoğu da  işsiz kaldı. Bu yüzden bu dönemde özellikle ailelerimize maddi yardımlarımızı iletmemiz, ani yardımlarımızı iletmemiz çok daha önemli oluyor.Bu kapsamda da zaten çalışmalarımıza hız verdik.Hatta katlanarak devam ediyoruz. Ama takdir edersinizki pandemi döneminde biz az personelle çalışmayı yürütmeye çalışıyoruz.Bu yüzden, bu dönemde bizler için görünür olmak,ilanlarımızın  yayınlanması,bültenlerimizin veya afişlerimizin görünür yerde olması bizler için önemli."dedi.