Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 23-10-2021 13:10   Güncelleme : 23-10-2021 18:33

KONFERANS SALONU ÇAĞRISINA BAŞKAN ALAN'DAN YANIT

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Alaborina Restaurant’ta yapılıyor. Belediye Başkanı Ömer Selim Alan günün anlam ve önemine ilişkin açıklamasını yaptı. Başkan Alan, Tosun'un konferans salonu çağrısına yanıt verdi, süreç ile ilgili konuştu.

KONFERANS SALONU ÇAĞRISINA BAŞKAN ALAN'DAN YANIT

Adalet ve Kalkınma  Partisi (AK Parti) Zonguldak Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Alaborina Restaurant’ta yapılıyor.
Gerçekleşen toplantıda, Zonguldak’ın sorunlarını ele alıp yapılan ve yapılacak yatırımları görüşülüyor.
Toplantıya, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, ilçe ve Belde Belediye başkanları, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, ilçe ve beldelerin başkanları, eski Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ak Partili Belediye Meclisi ve il Genel Meclis üyeleri ve partililer katıldı. 
Toplantıda ilk olarak kürsüye AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun geldi. Tosun'un konuşmasının ardından Belediye Başkanı Ömer Selim Alan da günün anlam ve önemine ilişkin açıklamasını yaptı. Başkan Alan, Tosun'un konferans salonu çağrısına yanıt verdi, süreç ile ilgili konuştu. Devam eden projeler ve hedefler hakkında da bilgi veren Başkan Alan; "Pandemi tabiki hepimizi etkiledi. Uzun zamandır toplantımızı gerceklestirememiştik. Bugün bu güzel havada bir aradayız. Önümüzde uzun bir yol var. 2023 diye çok önemli bir hedefimiz var. Tevazu, samimiyet, gayret diyerek bir yola çıktık. Başka liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizlere Ankara'da her türlü kapıların açılmasını sağlayan kıymetli vekillerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tekrar göndere bayrağı diktik. Secaattin Başkanımızın yaptıklarının onda birini yapamadılar. İl başkanımızın söylediği koni çok önemli. Üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu işin olmazsa olmazı, kapı kapı gezen AK kadınlarımızı gördükçe çok mutlu oluyorum. Allah hepinizden razı olsun. Genç kardeşlerimizin motivasyonu, heyecanı da yanımızda. Gençler bizim için çok önemli. Pandemiyi bir gün daha dilimize dolamadık. Tüm bakanlarımız Zonguldak'a karşı çok sıcak bakıyorlar. Lavuar Alanı olmazsa olmazımız. Ufak revizyonlar yaptık. En iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyoruz. Uzun Mehmet Camii etrafındaki rekreasyon alanı ise bize bir nefes aldırdı. Fener, Zonguldak'ın en güzel yeri. Buranın ihalesinide gelecek ay yapacağız. Vatandaşımız bize ilk önce bunu söyledi, önce yol dedi. Bu konudaki çalışmalarımız da devam ediyor. İnşallah daha fazlasını yapacağız. Zor bir görevimiz var. Milletin gözünün içine baka baka dünya 5'ten büyüktür diyebilen, topunuz gelin diyebilen bir liderin yanındayız. Biz kenetlendikçe geleceğimize inancımız sonsuz." ifadesini kullandı.