Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 22-07-2021 13:23   Güncelleme : 22-07-2021 16:31

KARADENİZ:”BÖYLE SAHİPSİZ BİR LİMAN GÖRMEDİM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Zonguldak limanında balıkçılarla bir araya geldi, balıkçı esnafıyla sohbet ederek,sorunlarını dinledi.

KARADENİZ:”BÖYLE SAHİPSİZ BİR LİMAN GÖRMEDİM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Zonguldak limanında balıkçılarla bir araya geldi, balıkçı esnafıyla sohbet ederek,sorunlarını dinledi.CHP Zonguldak milletvekili Ünal Demirtaş ve CHP İl Başkanı Murat Polat ve partililer de hazır bulundu. CHP Sinop milletvekili Karadeniz'e sorunlarını dile getiren balıkçı esnafı taleplerini de iletti.

 

CHP Sinop milletvekili Barış Karadeniz  açıklamada bulundu.Karadeniz yaptığı açıklamada, "buraya sahipsiz bir liman bırakmışlar. Bunun belediye mi sorumlusu Liman başkanlığı mı ki her kimse müdahale etmesi gerekiyor. Türkiye'deki balıkçı barınakları hepsinde sorun var ama bu kadar sorun ve sahipsiz olanı görmedim. burası unutulmuş buradaki balıkçılar dışlanmış. Liman dışlanmış, balıkçısına ve limanına limanına sahip çıkmamış. Artık hangi yetkili üstüne alınırsa buraya acil müdahale etmesi lazım" dedi.