Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 03-09-2021 15:49   Güncelleme : 03-09-2021 20:42

KANAL B'DEN EMNİYET MÜDÜRÜ FAHRİ AKTAŞ'A ZİYARET

Kanal B Zonguldak Temsilcisi Volkan Haberal ve ekibi, Zonguldak'a atanan İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı ziyaret etti... Ziyaretten dolayı Kanal B ailesine teşekkür eden Emniyet Müdürü Fahri Aktaş; "Bütün bilgi birikimimizi, tecrübemizi, donanımımızı bundan sonra Zonguldaklı vatandaşlarımızın, saygı değer hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız." dedi.

KANAL B'DEN EMNİYET MÜDÜRÜ FAHRİ AKTAŞ'A ZİYARET

Giresun Emniyet Müdürü olarak görev yapan Fahri Aktaş, 7 Temmuz 2021 tarihli Resmi Gazete atama kararı ile Zonguldak'a geldi. Zonguldak'a atanan Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı, Kanal B Zonguldak Temsilcisi Volkan Haberal ve ekibi de ziyaret etti.Ziyarete ilişkin açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Aktaş, Kanal B ailesine teşekkür etti, görevi boyunca sahada ve halkın içinde olacağını, sorunlara çözüm üretmek için var gücüyle çalışacağını söyledi. 

AKTAŞ; "BÜTÜN BİLGİ BİRİKİMİMİZİ, ZONGULDAKLI VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ"

Aktaş; "Öncelikle Kanal B ailesine hoş geldiniz diyorum. 14 Temmuz itibariyle Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak görevime başladım. Kısaca özgeçmişime değinmek isterim... İzmir doğumluyum. Uzun yıllar Adana'da görev yaptım. Bunun yanında Van, Şırnak, Erzurum illerinde de görevlerimiz oldu. İl Emniyet Müdürü olarak ilk olarak Giresun'da bulundum. 2017-2021 yılları arası... Şimdi de Doğu Karadeniz'den Batı Karadeniz'e geldik. Fındık'ın Başkenti'nden Emeğin Başkenti'ne geldik. Bütün bilgi birikimimizi, tecrübemizi, donanımımızı bundan sonra Zonguldaklı vatandaşlarımızın, saygı değer hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Zaten var olan huzur ve güven iklimini daha sürdürülebilir, daha hakim kılınabilir şekilde, rütbeli, rütbesiz, Zonguldak polisi olarak hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız. Sürekli sahada ve asayişe müesir konularda personelimizin yanında bulunmak ve halkın içine karışarak, halkIn sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek, makul düzeyde çözüm üretmek, çözümün bir parçası olabilmek ve paydaş kurumlarla sahada huzur adına mesai sarf edeceğiz.  Tüm Zonguldaklı hemşehrilerimizi saygı ile selamlıyorum. Şahsınızda, huzurlu ve güvenli bir gelecek temenni ediyorum." dedi.

HABERAL'DAN EMNİYET MÜDÜRÜ AKTAŞ'A TEŞEKKÜR 

Kanal B Zonguldak Temsilcisi Volkan Haberal da, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'a teşekkür etti; Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın önderliğinde Başkent Üniversitesi kurum ve kuruluşlarının Türkiye ve Zonguldak'ın hizmetinde olduğunu belirtti. Haberal; "Bugün Sayın Müdürümüz Fahri beye hoş geldiniz ziyaretinde bulunduk. Öncelikle,kendisine teşekkür ediyorum bizi kabulünden ve nazik karşılamasından ötürü. Biz Başkent Üniversitesi ailesi olarak sayın müdürüme hayırlı olsun diyoruz. Sayın Müdürümüz ve Zonguldak'ımızın her zaman yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Sayın Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın önderliğinde Başkent Üniversitesi kurum ve kuruluşları 24 saat Türkiye'nin ve Zonguldak'ın hizmetindedir. Müdürmle fikir alışverişinde bulunduk, tekrar kendisine teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum." diye konuştu.

Haber:Duygu ELMA