Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 08-09-2021 14:51   Güncelleme : 08-09-2021 20:46

'KALBİ KIRIK ADAM' 20 YILLIK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Zonguldaklı maden işçisi Ferhat Çırak, müziğe olan ilgisini profesyonelliğe taşıdı. Çırak; "Kalbi Kırık Adam" isimli klibini çıkardı.Maden işçisi Çırak; "Madenci Korusu'nun verdiği şans ile beraber müziğin içinde bulundum.Küçük de olsa hayalim gerçek oldu." dedi.

'KALBİ KIRIK ADAM' 20 YILLIK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Zonguldak'ta yaşayan 2 çocuk babası 37 taşındaki Ferhat Çırak, yıllardır özlemini duyduğu müzik için bir adım attı.

13 yıllık madencilik hayatında geçtiğimiz senelerde kurulan Madenci Korosu'nda bulunmasının ardından müziğe dair umutlarının yeniden yeşerdiği Çırak, mesai arkadaşlarının desteğiyle klip çıkarmaya karar verdi.

Uzun süren çalışmasının ardından sözlerini kendisinin yazdığı "Kalbi Kırık Adam" isimli klibini çıkaran Çırak, ilk günden 5 bin görüntüleme ile dinleyecilerini karşıladı..

Çırak, hayalini gerçekleştirdiğini belirterek daha profesyonel işler yapmak istediğini söyledi... Maden işçisi Çırak, emeğin başkenti Zonguldak'ta, halkın desteğini de istedi. Çırak; "Küçük çaplı da olsa bir klip çekme hayalim vardı. Şu aşamada onu yapmış oldum arkadaşlarımın çabalarıyla. Hepsine çok teşekkür ederim. Çok boş vaktimiz olmasa da maden ocağında kömür kazarken, müziği de çok sevdiğim için aklıma geliyordu zaman zaman. Arkadaşlarımın da hoşuna gidiyordu. Onlarda zaman zaman bana müzikal anlamda yarışmalara katılmamı söylediler. Bir türlü nasip olmadı. Biz de, Madenci Korusu'nun verdiği şans ile beraber müziğin içinde bulunduk. Daha iyi, daha kaliteli, daha profesyonel işler yapmak istiyorum. Zonguldak adına sesimi duyurmak istiyorum." diye konuştu.

Haber:Duygu ELMA