Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 26-04-2022 10:47   Güncelleme : 26-04-2022 14:54

İLÇEDE KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Çaycuma Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğretim elemanlarından Prof. Dr. Şermin Şenturan, Doç. Dr. Nermin Kişi ve Öğr. Gör Zeynep Sözcan tarafından İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencilerine yönelik Kariyer Günü Etkinliği düzenlendi.

İLÇEDE KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Çaycuma Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğretim elemanlarından Prof. Dr. Şermin Şenturan, Doç. Dr. Nermin Ki ve Öğr. Gör Zeynep Sözcan tarafından İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencilerine yönelik Kariyer Günü Etkinliği düzenlendi.

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinlikte Evidea Mağazacılık A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Ekşi Düzova konuk olarak yer aldı.İşe Alım, Eğitim ve Geliştirme, Performans Yönetimi, Bordrolama ve Özlük İşleri gibi temel insan kaynakları yönetimi süreçlerinin ele alındığı etkinlikte Ekşi Düzova, katılımcılarla bilgi ve deneyimlerini paylaştı.Etkinliğin son kısmında öğrenciler tarafından yöneltilen soruları cevaplandırarak, onlara üniversite hayatını nasıl verimli geçirebilecekleri ve iş hayatına nasıl hazırlanmaları gerektiği konularında çeşitli tavsiyelerde bulundu.
 

AdminAdmin