Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 26-05-2021 10:19   Güncelleme : 26-05-2021 15:53

İLÇE YÖNETİMİNİN GÖREVDEN ALINMASIYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA! 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur'un yönetimindeki isimlerin görevden alınacağı yönündeki iddiaları da yanıtladı.

İLÇE YÖNETİMİNİN GÖREVDEN ALINMASIYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA! 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur'un yönetimindeki isimlerin görevden alınacağı yönündeki iddiaları da yanıtladı. Keleş; “Ereğli’de mevcut bir yönetimimiz var ama; mevcut yönetimde yaşamış olduğumuz birkaç istifa olayı vardı. Ekibimizin daha da güçlenebilmesi için buna bir nevi revizyon yaptık diyelim. Ekibimize katılmak isteyen gönüllü başvurularımızda vardı. Ereğli’de bu anlamda bir ekip güncellemesi yapacağız. İlçe Başkanımız ile beraber kongreye gideceğiz. Önce kendi eksiklerimizi tamamlayıp ardından şehrin sorunlarına değinerek yol alacağız.” ifadelerine yer verdi.  

Kanal B Zonguldak sayfasında yer alan haber şöyleydi; 

DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur'un yönetimindeki isimlerin görevden alınacağı yönünde alınan bilgi, siyasi kulislere bomba gibi düştü. Parti üst yönetiminden edinilen bilgi ve gelen iddialara göre yönetimdeki isimlerin, ilçede istenen verimi sağlayamadığı için görevden alınacağı öğrenildi. 

Haber:Duygu ELMA