Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 22-05-2021 14:44   Güncelleme : 23-05-2021 00:22

İLÇE BAŞKANI'NDAN O TOPLANTIYA TEPKİ:"VATANDAŞIN İÇİNDEKİ 'ADALET' DUYGUSUNU YOK ETMEYE SON VERİN!"

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Umut Metin,Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'in Yeni Mahallede kahveci esnafı ile yaptığı toplantıyı hedef alarak, tepki mesajı yayımladı.

İLÇE BAŞKANI'NDAN O TOPLANTIYA TEPKİ:

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Umut Metin,Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'in Yeni Mahallede kahveci esnafı ile yaptığı toplantıyı hedef alarak, tepki mesajı yayımladı.İlçe Başkanı Umut Metin mesajında,kuralların herkes için adil ve eşit bir şekilde uygulanması gerektiğini vurgulayarak,adli makamları bu konu hakkında göreve çağırdığını belirtti.Başkan  Metin’in mesajı şöyle;


“Pandemi dolayısıyla geçirdiğimiz şu zor günlerde bir takım statü sahibi insanların gerçekleştirmiş olduğu eylemler halkımızı derinden yaralamaktadır. İktidar Partisinin Zonguldak Merkez İlçe Başkanı dün yeni mahalle de gerçekleştirdiği buluşmada Sayın Cumhurbaşkanının defaatle söylediği maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymadan, kapalı olması gereken kahvehane de toplantı yapmıştır. Sanırım Sayın Cumhurbaşkanımız "Bunlar da içimizdeki Mescid-i Aksa’ları yıkmak istiyorlar" derken kendi partisi içerisinde ki olan bu şahısları kastetti. 

Zonguldak’ta ki adli makamların bu konu hakkında derhal göreve çağırıyorum. Kuralların herkes için adil ve eşit bir şekilde uygulanması gerekiyor. İktidar Partisinin Zonguldak Merkez İlçe Başkanına sesleniyorum. Vatandaşın içerisinde ki adalet duygusunu yoketmeye son verin.”