Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 04-01-2022 13:51   Güncelleme : 04-01-2022 16:34

İLÇE BAŞKANI O BÖLGEYİ İNCELEDİ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ömerli Mahallesinde üst geçit isteyen ve can yanacağını yapılan haberlerde dile getiren mahalle halkının sesini duyan ve girişimlerde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, karayolları müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

İLÇE BAŞKANI O BÖLGEYİ İNCELEDİ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ömerli Mahallesinde üst geçit isteyen ve can yanacağını yapılan haberlerde dile getiren mahalle halkının sesini duyan ve girişimlerde bulunan Ereğli AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, karayolları müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Ereğli’ye bağlı Ömerli Mahallesinde yaşayan vatandaşlar, çocuklarının ve kendilerinin yolun karşısına geçerken her gün ölüm korkusu yaşadığını ifade etmişlerdi. Haberden kısa süre sonrada okula görmek isteyen öğrenciye araba çarpmış ve ağır yaralanmıştı. 

Yaşanan bu gelişmeler üzerine harekete geçen Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, bölgeye üst geçit yapılması için çalışmaların başlatılmasını sağlamıştı. Bölgede çalışmaya başlayan Karayolları ekibini ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Karayolları ekiplerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi.