Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 25-12-2021 14:56   Güncelleme : 25-12-2021 21:05

"İKİNCİ SERGİMİZİ BAHAR AYINDA AÇACAĞIZ"

Zonguldak'ta açılan 'Elmas Taneleri' isimli sergi, olumsuz hava şartları nedeniyle vatandaş tarafından ziyaret edilemedi.

Zonguldak'ta devlet Güzel Sanatlar galerisinde 'Elmas Taneleri' isimli sergi açıldı.Sergi yoğun kar yağışı sebebiyle sergi beklenilen ilgiyi göremedi.

Sanatçı Gülçin Kavraz hafta içi Çarşamba günü açılan serginin bugün son bulduğunu, ancak son 2 günde ilgi görmeye başladığını hafta içinde ise yoğun kar yağışı sebebiyle serginin ilgi görmediğini ifade etti.

Gülçin Kavraz, "Sergi çarşamba günü açıldı ve bugün son günüm .Sergimizde cam ve agaç işleme, kapı süsler ve yastık gibi akla gelebilecek her şeyi bulabiliriz  sergi aslında ilgi görecekti ancak hava muhalefetinden dolayı biraz sıkıntı çektik  Havaını yumuşamasıyla birlikte son iki gün daha çok ilgi gördük. Tecrübesizlik vardı. İlk sergimizdi. Beklenen ilgiyi çok çok fazla göremedik, daha müsait zamanda açacağımız sergiye çok daha fazla ilgi göreceğini tahmin ediyordum. Bahar ayında yeni ve  farklı tasarımları gibi bir sergi daha düşünüyoruz"dedi.