Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 12-05-2022 15:48   Güncelleme : 12-05-2022 17:43

HABERAL VE ŞANAL'DAN REKTÖR ÖZÖLÇER'E ZİYARET

Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Osman Haberal ve İş insanı Şenol Şanal, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Haberal, ziyarette Bülent Ecevit Üniversitesi'ne katkıda bulunmaya hazır olduklarını belirtti. Prof.Dr. Özölçer de en yakın zamanda Prof.Dr. Mehmet Haberal'ı ziyaret etmek istediğini söyledi.

HABERAL VE ŞANAL'DAN REKTÖR ÖZÖLÇER'E ZİYARET

Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Osman Haberal ve insanı Şenol Şanal, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete ilişkin konuşan Prof.Dr. Özölçer, Haberal ve Şanal'a teşekkür etti; Başkent Üniverstesi'nin Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal'ı en yakın zamanda ziyaret etmek istediğini dile getirdi. Özölçer; "Sayın Mehmet Haberal'ın çok kıymeli üniversitesini de; dünyaca ünlü bir profesör kendisi biliyoruz, çok da gurur duyuyoruz, inşallah ziyaret edeceğim. İki hafta içerisinde. Kendisiyle tanışmak nasip olmamıştı. İnşallah nasip olur ve tanışırız. Yardım isteyeceğiz. Kendisi yıllardır bu işi  yapıyor. Türkiye'nin de en köklü Vakıf Üniversitesi Hastanesi sahibi zaten. Biliyoruz, takip ediyoruz. Üniversiteler içerisinde saygın bir yeri var. İnşallah görüşeceğiz. Sizlerle tanışmaktan da mutlu oldum." dedi.

"BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ'NİN HER TÜRLÜ YARDIMINA VE HİZMETİNE AÇIĞIZ"

Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi Osman Haberal da Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın selamlarını ileterek, Bülent Ecevit Üniversitesi'ne katkıda bulunmaya hazır olduklarını söyledi. Haberal; "Başkent Üniversitesi'nin kurucu Rektörü sayın Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın selam ve sevgilerini getirdim. Ben aynı zamanda Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesiyim. 7 gün 24 saat Zonguldak ve Türkiye'nin hizmetinde çalışmalarımız devam etmektedir. Bülent Ecevit Üniversitesi'nin her türlü yardımına ve hizmetine açık olduğumuzu iletmemi istediler. İnşallah daha yakın ilişkilerde bulunacağız." ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından hediye takdiminde bulunuldu.

 

AdminAdmin