Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 24-03-2021 13:55   Güncelleme : 24-03-2021 23:43

GÜLER SAV SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI..

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve İmza Gazetesi İmtiyaz Sahibi Osman Sav’ın annesi Güler Sav 72 hayatını kaybetti.Güler Sav bugün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

GÜLER SAV SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI..

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve İmza Gazetesi İmtiyaz Sahibi Osman Sav’ın annesi Güler Sav, dün akşam böbrek yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü,Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden Güler Sav için bugün Acılık Hz.Ali Camisi’nde öğle namazına müteakiben cenaze namazı kılındı.

Cenazeye, Zonguldak Belediye Başkan Vekili Yusuf Deniz, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Çufalı, Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar, Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Buğra Özçelik, Belediye Meclis Üyesi Gökhan Çuteli,basın camiası, çok sayıda sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve sevenleri katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Güler Sav, Kozlu Askeritepe Aile Mezarlığında dualar ve gözyaşları ile toprağa verildi.