Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 11-06-2021 12:41   Güncelleme : 11-06-2021 18:01

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELMA ALİYE KAVAF ZONGULDAK'TA

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, Zonguldak'a geldi. Kavaf'ın kentteki ilk durağı Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) oldu.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELMA ALİYE KAVAF ZONGULDAK'TA

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Zonguldak'a geldi. Kavaf'ın kentteki ilk durağı ZGC oldu. ZGC'de yapılan ziyarete Selma Aliye Kavaf'ın yanı sıra; İl Başkanı Fatih Keleş, Batı Karadeniz Koordinatörü Essum Arslan, 26'ncı Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Kurucular Kurulu Üyesi Tunahan Elmas da katıldı. Açılış konuşmasını yapan ZGC Başkanı Derya Akbıyık; Kavaf ve beraberindekilere ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 
Kavaf da; Ziyaretlerimize dün Karabük'ten başladık. Bugünde Zonguldak'tayız. Esnaf ve pazar ziyaretleri yapıyoruz. Türkiye'de siyasetin alanının daraldığı bir dönemden geçiyoruz. İşsizlik çok büyük bir sıkıntı ve bunun getirdiği büyük problemler var. Bu anlamda DEVA Partisi siyaset alanını genişletmek ve çözüm bulmak için kurulmuş bir parti. 365 günlük eylem planlarımızı hazırladık." ifadelerine yer verdi. 
Haber:Duygu ELMA