Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 24-06-2022 10:13   Güncelleme : 24-06-2022 13:17

FUHUŞ OPERASYONUNDA 8 KİŞİ TUTUKLANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapılan fuhuş operasyonunda 4’ü hayat kadını olduğu iddia edilen 15 kişi gözaltına alınmıştı.Alınan bilgiye göre hayat kadını olduğu iddia edilen 4 kadının mağdur olduğu belirlendi.Diğer 11 kişiden 1’i ceza evine gönderildi.E.Y,N.G,S.K,İ.Ç,R.T,M.A,F.K,S.K,B.A,E.K isimli 10 şüpheli şahıs geçtiğimiz gün mahkemeye çıkartıldı. Öte yandan 10 şüpheli şahıstan 7’si tutuklandı,3 şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

FUHUŞ OPERASYONUNDA 8 KİŞİ TUTUKLANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapılan fuhuş operasyonunda 4’ü hayat kadını olduğu iddia edilen 15 kişi gözaltına alınmıştı.Alınan bilgiye göre hayat kadını olduğu iddia edilen 4 kadının mağdur olduğu belirlendi.Diğer 11 kişiden 1’i ceza evine gönderildi.E.Y,N.G,S.K,İ.Ç,R.T,M.A,F.K,S.K,B.A,E.K isimli 10 şüpheli şahıs ise geçtiğimiz gün mahkemeye çıkartıldı. Öte yandan 10 şüpheli şahıstan 7’si tutuklandı,3 şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Olay neydi;

Karadeniz Ereğli ilçesinde fuhuş için yer temini ve aracılık suçuna karıştıkları iddia edilen 2’si kadın 11 kişi ve 4 hayat kadını gözaltına alındı. Zanlılar emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
İddiaya göre İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu fuhuş için yer temini ve aracılık suçuna karıştıkları iddiası ile 2’si kadın 11 kişiye eş zamanlı operasyon düzenledi. Gözaltına alınan zanlıların ev ve iş yerlerinde de arama yapıldı. 11 kişi Asayiş Büro amirliğine götürülürken, 11 zanlının fuhuş için aracılık yaptığı iddia edilen biri yabancı uyruklu 4 hayat kadını da Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. 4 Hayat kadını ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Asayiş Büro Amirliğinde işlemleri tamamlanan 11 kişi daha sonra adliyeye sevk edildi.

 

 

 

AdminAdmin