Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 21-09-2021 16:28   Güncelleme : 21-09-2021 23:15

EĞİTİM-SEN'DEN BAŞKAN KANTARCI'YA ZİYARET

Eğitim Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Genel Örgütlenme Sekreteri Ramazan Gürbüz, Zonguldak Şube yöneticileri Kemal Bozkurt ve Turhan Öztürk ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti.

EĞİTİM-SEN'DEN BAŞKAN KANTARCI'YA ZİYARET

Eğitim Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Genel Örgütlenme Sekreteri Ramazan Gürbüz, Zonguldak Şube yöneticileri Kemal Bozkurt ve Turhan Öztürk ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti. Ziyarette Ramazan Gürbüz, eğitim yılı başında üyeleriyle eğitimin sorunlarını konuşmak, yetkililere de sahada yaşanan sorunlarla ilgili görüşlerini aktarmak için geldikleri Çaycuma’da, başarılı çalışmalarından haberdar oldukları Çaycuma Belediyesine bir nezaket ziyareti yapmak istediklerini söyledi.

Eğitim Sen heyetine teşekkür eden Başkan Kantarcı, pandemi koşulları nedeniyle zor bir sürecin yaşandığı eğitim alanında, Milli Eğitim Bakanlığının, eğitim sendikalarının görüşlerini mutlaka dikkate alması gerektiğini bildirdi. Başkan Kantarcı, belediye olarak, yüz yüze eğitimin devam etmesi için her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını da söyledi.