Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 28-04-2021 12:11   Güncelleme : 28-04-2021 20:07

DEVA'YA YENİ İSİM

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Merkez İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Orhan Bozkurt'un yerine Umut Metin atandı.

DEVA'YA YENİ İSİM

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Merkez İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Orhan Bozkurt'un yerine Umut Metin atandı.
Umut Metin'in Merkez İlçe Başkanı olarak atanmasının ardından İl Başkanı Fatih Keleş, basın açıklaması düzenlendi. DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, yaptığı açıklamada, "Merkez İlçe Başkanlığına Umut Metin'i atadı. Genel Merkezimizden yazısı geldi. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum."dedi. 

METİN; 'ZONGULDAK'IN DERTLERİNE DEVA ALMAYA ÇALIŞACAĞIZ' 

DEVA Partisi yeni Merkez İlçe Başkanı Umut Metin yaptığı açıklamada; "Genel Başkanımız Ali Babacan,  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin'in ve İl Başkanımız Fatih Keleş'in oluruyla Merkez İlçe Başkanı olarak atandım. Zonguldak'ın dertlerine deva olmaya çalışacağız. Bugün bu töreni bu kadar erken gerçekleştirmemiz sadece ülkemizin tam kapanmaya geçmesi ve  kısıtlamalardan dolayıdır. İlerleyen süreçlerde projelerimizi ne yapabileceğimize dair bilgileri siz değerli basın mensuplarına vereceğiz." ifadelerine yer verdi.
Ardından İl Başkanı Fatih Keleş, yeni ilçe başkanı Umut Metin'e atama yasını takdim etti.DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş'de Zonguldak'ın sorunlarını çözmeye talip olduklarını ifade etti.