Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 10-01-2022 14:45   Güncelleme : 10-01-2022 18:44

DEVA’DAN ZGC’YE ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş ve Yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) ziyaret etti.

DEVA’DAN ZGC’YE ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş ve Yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) ziyaret etti. ZGC Başkanı Derya Akbıyık ziyaretten dolayı teşekkür etti.Ardından İl Başkanı Keleş,

“Öncelikler basının Gününü kutlarız. Bu güzel günde sizlerle olmak istedik. Zonguldak basınının yeri bizim için ayrıdır. Sırasıyla basın mensuplarını ve kuruluşları ziyaret ettik. Ali beyin ilk sorduğu Zonguldak basını aynı heyecanı taşıyor mu? oldu. Elimizden geldiğinde basının yanında olmaya çalışıyoruz. 20 yıldır maalesef bu şehri yönetenler hala Onkolog sorununu çözemedi. Bir tane Onkolog var. Üniversitenin bulunduğu durum ortada.. Ülkeye yönetmeye takibiz. Sosyal demokratik ülkenin nasıl olması gerektiğini biliyoruz. Biz iktidara sebep ve sonuçlarıyla hazırız.” dedi.