Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 26-12-2021 17:29   Güncelleme : 27-12-2021 00:26

DEVA İL GENÇLİK ÇALIŞMALARI BAŞKANLIĞI’NA RAMAZAN VURAL ATANDI

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Gençlik Çalışmaları Başkanlığına Ramazan Vural atandı. DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanlığı konuyla ilgili açıklamada bulundu.

DEVA İL GENÇLİK ÇALIŞMALARI BAŞKANLIĞI’NA RAMAZAN VURAL ATANDI

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Gençlik Çalışmaları Başkanlığına Ramazan Vural atandı. DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanlığı konuyla ilgili açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada,”DEVA Partisi Zonguldak İl Gençlik Çalışmaları Başkanlığına; gençlere yol arkadaşlığı yapabilecek, tecrübesine güvendiğimiz, Değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan VURAL atanmıştır.” İfadeleri kullanıldı. Açıklama şöyle;

 

“Genel Başkanımız Ali Babacan'ın da dediği gibi bizler gençlerin arkasında yürüyoruz. Ülkemizi gençlerin ülkesinde kalmak istediği, güzel günlere ve mutlu yarınlara ulaştırmak hayaliyle mücadele ediyoruz. 

 

Gençlerimiz her zaman ülkemizin öncüsü ve önceliğidir. 

 

Zonguldak'ta da gençlerimizle omuz omuza veriyor ve onların arkasında yürüyerek güçlü mücadelemizi sürdürüyoruz. 

 

Bu noktada yapılan istişareler sonucunda DEVA Partisi Zonguldak İl Gençlik Çalışmaları Başkanlığına; gençlere yol arkadaşlığı yapabilecek, tecrübesine güvendiğimiz, Değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan VURAL atanmıştır.