Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 24-03-2021 16:47   Güncelleme : 24-03-2021 23:44

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KONGRE SONRASI ZONGULDAK İÇİN NE DEDİ?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7’nci Olağan Büyük Kongresi bugün yapıldı. Kongrede sözlerine ilk olarak Zonguldak ile başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre sonrası da kente selamını iletti. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KONGRE SONRASI ZONGULDAK İÇİN NE DEDİ?

AK Parti 7’nci Olağan Büyük Kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongredeki konuşmasına ilk olarak 'Zonguldak' ile başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre sonrası da Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile görüşerek kente selamını iletti. Alan, o anları sosyal medya hesabından da paylaşarak, Erdoğan'ın kente geleceği 8 Mayıs tarihini hatırlattı. Başkan Alan, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda; "Sayın Cumhurbaşkanımız 8 Mayıs’ta Zonguldak’a geleceğini müjdeleyerek hemşehrilerimize selamlarını iletti. Coşku ve heyecan ile gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan Kongre’miz Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm teşkilatımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadesini kullandı.
Başkan Alan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile de hatıra fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Bakan Soylu'nun kente selamını ileten Başkan Alan; "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tüm Zonguldaklı hemşehrilerimize selamlarını iletti. Sayın Bakanımıza hoş sohbetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Millete hizmet yolunda, hedeflerimiz doğrultusunda durmak yok, yola devam." ifadelerine yer verdi. 
Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongredeki açılış konuşmasında; "Uzunmehmet Camisi bitiyor değil mi? Ramazan’da Zonguldak’tayız.Açılışı beraber yapacağız inşallah.." şeklinde konuşmuştu.