Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 10-01-2022 12:48   Güncelleme : 10-01-2022 18:43

CHP’DEN ZGC ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri ve İlçe Başkanları Zonguldak Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.

CHP’DEN ZGC ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri ve İlçe Başkanları Zonguldak Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette, Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun hazır bulundu.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık ziyarette,”Değerli Milletvekili ve ilçe başkanımız bizi ziyaret etti. Geldikleri için çok memnun olduk. Bugün bizi ilk ziyaret edenler arasındalar…”dedi.

Ardından,Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, “Basın emekçisi arkadaşlarımızın ne zorluklar çektiğini biliyoruz. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”şeklinde konuştu.

Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise şunları dile getirdi;

“Birdahaki ne rolleri değişerek biz ropörtaj yapalım. Gazeteciler basın medya ve dünya İÇİn çok önemli. Medyanın bağımsız olması çok önemli.. Ülkemizin geleceği için büyük öneme sahip.. Acı ve sevinci paylaşılmak istendiğinde yerel basın büyük görev alıyor. Burada çok güzel bir dernek yapısı var. Özellikle geçim sıkıntısı basınıda vurdu. Basın emekçilerinin mutlaka devletin sağladığı yaşam standardına ulaşması gerek. Zonguldak’ta basın işçileriyle iç içeyiz. Derya Başkan bizim abimiz konumunda.. Basın etiğine özen gösterdiğiniz ve mücadele ettiğiniz için basının ellerine sağlık.. “