Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 28-09-2021 10:59   Güncelleme : 28-09-2021 15:21

CHP EKONOMİ MASASI ZONGULDAK'TA: TOPLANTI BAŞLADI...

Zonguldak'ta, ekonomideki sorunları konuşmak amacıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomi Masası, Dedeman Otel'e geldi. 

CHP EKONOMİ MASASI ZONGULDAK'TA: TOPLANTI BAŞLADI...

Ekonomideki sorunları konuşmak ve çözüm bulmak amacıyla CHP Ekonomi Masası Zonguldak'a geldi. Dedeman Otel'de yapılan toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Parti Sözcüsü ve Ekonomi Masası Başkanı Faik Öztrak, CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, Ünal Demirtaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile ekonomi paydaşları ve CHP il ve ilçe örgütü katıldı. 10.30'daki toplantı,  CHP İl Başkanı Murat Pulat'ın konuşması ile başladı.CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş; "Bugün hem Türkiye hem Zonguldak ekonomisini konuşacağız. Son derece önemli bir toplantı olacağına eminim." dedi.
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise; "Bugün tüm Türkiye'de, tüm illere ulaşmak isteyen CHP Ekonomi Masasının önemli isimlerini Zonguldak'ta ağırlıyoruz. Bugün burada hepimiz Zonguldak ekonomisinin paydaşları olarak buradayız. Hem makro hem de mikro olarak çalışmalar yapacağız." diye konuştu.