Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 03-10-2021 18:08   Güncelleme : 03-10-2021 22:20

CAMİ MANZARALI ALKOL PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Zonguldak’ta cami manzaralı alkol paylaşımı yapan şahısa tepkiler gösterildi.

CAMİ MANZARALI ALKOL PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Zonguldak’ta cami manzaralı alkol paylaşımı yapan şahısa tepkiler gösterildi.Şahıs tepkiler üzerine paylaşımını kaldırarak paylaşımın yanlış yorumlara neden olduğunu belirtti. Tepkilerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan şahıs, ifadesini almak üzere jandarmanın geldiğini belirterek helallik istedi.

Zaman, paylaşımına "Çok içki içmem ama bu manzara karşısında bir büyük ile ağzımı çalkalar, ikinci büyük ile çakır keyif olup beş rekat keyif yaparım" notunu yazdı. Yaşanan tepkiler üzerine yeni bir paylaşım yaparak fotoğrafı kaldırdığını duyuran Zaman, "Dün akşamki manzara paylaşımını yanlış yorumlara neden olduğu için kaldırdım. Bundan sonra ahmaklar için daha açıklayıcı yazacağım" ifadelerine yer verdi.Ardından,Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’da Engin Zaman’ın paylaşımına tepki göstererek sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

"Camiye geleceksin. Ezan ile gelmezsen sela ile gelirsin. Dik gelmezsen yatay gelirsin. Elbise ile gelmezsen kefen ile gelirsin. Canlı gelmezsen ölü gelirsin. Anla artık mutlaka gelirsin. Senden başka bir şey beklenmez zaten. İnsanlara tepeden bakan, içki içmeyi marifet gibi paylaşan, bundan keyif alan zihniyetinizi açığa vurdunuz. İnsanların dini duygularıyla alay eden bu düşüncede olanlara milletimiz cevabını verecektir. ALLAH’ın evini ve şerefli Türk bayrağını kimse zıkkımlarına meze yapamaz. Yazıklar olsun. Kınıyoruz."