Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 17-03-2021 16:49   Güncelleme : 17-03-2021 22:24

CAMİ İNŞAATINI İNCELEDİLER

Zonguldak'ta yapımı devam eden Uzun Mehmet Cami inşaatını Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gürsoy, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ve İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hacı Mehmet Güner, yerinde inceledi.

CAMİ İNŞAATINI İNCELEDİLER

Zonguldak'ta yapımı devam eden Uzun Mehmet Cami inşaatını Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gürsoy, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ve İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hacı Mehmet Güner, yerinde inceledi. Gürsoy ve beraberindekilere Belediye Başkanı Ömer Selim Alan da eşlik etti. Ziyretin detaylarını sosyal medya hesabında da paylaşan Başkan Alan; "Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hasan Gürsoy, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Sn. Hakan Gedikli ve İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Hacı Mehmet Güner’i misafir etmekten mutluluk duydum. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi. 
Bilindiği gibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ramazan ayının başlangıcında kente gelerek Uzun Mehmet Camisi'ni inceleyecek. Erdoğan, ramazan ayının ilk namazını da, Uzun Mehmet Camisi'nde kılacak.