Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 05-01-2022 11:48   Güncelleme : 05-01-2022 17:34

“BÜROKRASİNİN ÜSTÜNDEKİ KİRLİ ELLERİNİZİ ÇEKİN ARTIK!”

Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Umut Metin,partilerini ziyaret eden vatandaşların devletin sağladığı sosyal yardımların adaletsiz olduduğundan bahsetmelerine yönelik açıklamada bulundu.

“BÜROKRASİNİN ÜSTÜNDEKİ KİRLİ ELLERİNİZİ ÇEKİN ARTIK!”

Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Umut Metin,partilerini ziyaret eden vatandaşların devletin sağladığı sosyal yardımların adaletsiz olduduğundan bahsetmelerine yönelik açıklamada bulundu.Başkan Metin açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Ekonomik kriz sebebiyle zor günler geçiren vatandaşlarımız Zonguldak da son günlerde partimizi ziyaret etmektedir. Ziyaret eden kıymetli vatandaşlarımızın en çok bahsettiği konu Devletimizin sağlamış olduğu sosyal yardımlardaki adaletsizlik, adam kayırmacılık ve mevcut iktidar partisine üye olma zorunluluğu garabetinden bahsetmektedir. Zonguldak’ta Hükümetin temsilcileri sokaklarda tek başına yürüyemez iken kapalı kapılar ardında insanların sosyal yardım almalarına karar veriyorlar. Siz Kimsiniz? Bu halkın oylarıyla seçilen insanlar değil misiniz? Kendi yandaşlarınıza sosyal yardım almak nedir? Adalet kelimesi sadece partinizin adında geçen bir cümle mi? Bürokrasinin üstündeki kirli ellerinizi çekin artık!Devletimizi temsil eden Zonguldak’taki kıymetli il müdürlerimiz ve mülki amirleri. Devletimiz vatandaşlarına 1-2 ayda dönüş yapmaz. Unutmayın ki Devlet; sosyal devlet özelliğini kendisini temsil edenler tarafından yok edilmediği sürece uygulamalıdır. Bunun sorumluluğu çalıştığınız ekip arkadaşlarınızın ve personellerinizin idari amiri olarak sorumluluğu sizdedir. Devletimiz o kadar büyüktür ki dünü unutmadığı gibi bugün yaşananları ve ona hizmet edenleri yarında unutmaz!”