Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 11-05-2022 15:32   Güncelleme : 11-05-2022 20:38

"BİZİ SADECE BÖYLE GÜNLERDE DEĞİL HER ZAMAN ZİYARET EDİN"

Zonguldak’ta 16 Mayıs Engelliler haftası kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği’ne ziyaretler devam ediyor. DEVA Partisi Merkez ilçe başkanı Umut Metin ve yönetim kurulu üyeleri Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin i ziyaret etti.

Zonguldak’ta 16 Mayıs Engelliler haftası kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği’ne ziyaretler devam ediyor. DEVA Partisi Merkez ilçe başkanı Umut Metin ve yönetim kurulu üyeleri Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin i ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, "10-16 Mayıs Engelli haftası kapsamında kutlama ettiklerimizi dün itibariyle başladı ve devam ediyor hafta içinde. Tabii ki Derneğimizi sivil toplum örgütleri siyasi partiler ziyaretlere başladılar. Şu anda da deva partisi merkez ilçe başkanımız ve yönetim kurulları bizleri ziyaret ettiler Ben kendini bu ziyaretler için teşekkür ediyorum. Ziyaretlerin sadece böyle günler değil Her zaman olmasını istiyoruz. Biz tüm siyasi partiler eşit mesafedeyiz ama biz her zaman şunu söylüyoruz bize bir adım gelene bir iki adım yaklaşıyoruz. Yapacakları çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

Deva Parti Merkez ilçe başkanı Umut Metin’de yaptığı konuşmada, "Öncelikle engelliler haftası kutlu olsun siyasi parti ilk olarak engelli kotasını uygulayan biziz ve yönetimlerde engellilere ayrıcalık tanıyoruz." dedi.

AdminAdmin