Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 01-09-2021 15:35   Güncelleme : 01-09-2021 20:06

BİK’TEN ZGC’YE ZİYARET

Basın İlan Kurumu (BİK) Gaziantep İl Müdürü Haşim Poyraz, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti.

BİK’TEN ZGC’YE ZİYARET

Basın İlan Kurumu (BİK) Gaziantep İl Müdürü Haşim Poyraz, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti.

ZGC Başkanı Akbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle dedi:
‘’Müdürümüz Poyraz, 8 yıllık BİK  Zonguldak Müdür Yardımcılığı görevinin ardından Ankara da BİK İl Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı, buradan da Gaziantep BİK İl Müdürü olarak ataması oldu. 
Sayın Poyraz, bölgemizin insanıdır. Bizleri ziyaret  etmesi mutluluk vermiştir. Yaptığı başarılı çalışmalar da yerel basına önemli katkı vermektedir. Kendisiyle her zaman uyum içinde çalıştık, yerel medyanın sorunlarının çözümü odaklı hamlelerimiz, nokta atışlarımız oldu ve faydaları da görüldü. Kendilerine teşekkür ediyorum.’’

BİK Gaziantep İl Müdürü Poyraz da Zonguldak’ta 8 yıl görev yaptığını, ZGC ile de uyumlu çalışmalara imza atarak yerel medyaya önemli katkılar sağlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Bu arada Başkan Akbıyık ile BİK Gaziantep İl Müdürü Poyraz, yerel basın hakkında ve gündeme ilişkin görüşmelerde bulundular. 

-BİK NEDİR?

Basın İlan Kurumu (BİK), resmi ilanlar ile kamu kurum kuruluşlarına ait reklamların, gazete ve dergilerde yayınlanmasına aracılık etmektedir. Gazete ve dergileri, dönemsel veya şikayete bağlı olarak mevzuat ve Basın Ahlak Esasları kapsamında denetlemektedir.

HABER: ORHAN AKYÜZ