Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 09-11-2021 12:23   Güncelleme : 09-11-2021 16:13

BEÜ'DE GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ VERİLDİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Volkan Arslan tarafından 5 Kasım 2021 tarihinde mühendislik fakültesi 4'üncü sınıf öğrencilerine yönelik olarak bir günlük Girişimcilik-Yenilikçilik Semineri gerçekleştirildi.

BEÜ'DE GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ VERİLDİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör. Dr. Volkan Arslan tarafından 5 Kasım 2021 tarihinde mühendislik fakültesi 4'üncü sınıf öğrencilerine yönelik olarak bir günlük Girişimcilik-Yenilikçilik Semineri gerçekleştirildi.

Mühendislik Fakültesi Yeni Derslikler Binası Turkuaz Amfi’de I. ve II. öğretim öğrencileri için ayrı ayrı olmak üzere verilen Girişimcilik-Yenilikçilik Semineri’nin programında girişim, girişimcilik, yenilik ve yenilikçilik temel kavramlarının tanımları ve etki alanlarını belirleyen kapsamları hakkında genel ve ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Daha sonra ise bu eğitim sonucunda öğrenciler tarafından edinilen kazanımların ölçülmesi amacıyla bir değerlendirme sınavı da yapıldı.

MÜDEK akreditasyonu çerçevesinde her yıl düzenli bir şekilde yapılan ve rutin hale gelen bu seminere İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından önümüzdeki yıllarda da devam edilmesi planlanıyor.