Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 04-10-2021 18:22   Güncelleme : 04-10-2021 20:35

BEÜ'DE AKADEMİK GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ( ZBEÜ) Diş Hekimliği Fakültesi 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı, 1 Ekim Cuma günü fakülte konferans salonunda Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla gerçekleşti.

BEÜ'DE AKADEMİK GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ( ZBEÜ) Diş Hekimliği Fakültesi 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı, 1 Ekim Cuma günü fakülte konferans salonunda Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, Dekan Prof. Dr. Emre Bodrumlu yaptığı sunumda; fakültenin bir yıllık genel değerlendirmesi, bilimsel faaliyetler ve toplantılar, yıl boyunca yapılan etkinlikler ve yaşanan gelişmeler ile bütçe ödenek durumu hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirterek akademik, eğitim ve sağlık alanındaki çalışmaların önümüzdeki eğitim öğretim döneminde de artarak devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Toplantı, Rektörün, öğretim üyeleri ile fikir alış verişinde bulunması ve yeni akademik yılın verimli ve başarılı geçmesi temennisiyle sona erdi.