Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 19-07-2021 12:19   Güncelleme : 19-07-2021 17:49

BEÜ REKTÖRÜ ÇUFALI KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Mustafa Çufalı kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BEÜ REKTÖRÜ ÇUFALI KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Zongulsak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Mustafa Çufalı kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Rektör Çufalı’nın mesajı şöyle;

“Bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin sevincini yaşamakta, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır.

Covid-19 pandemisinin devam ettiği bu bayramda da sorumluluklarımızın bilincinde, sosyal mesafenin gönül birlikteliğimize engel olmayacağını düşünerek, hem kendimizin hem de sevdiklerimizin hayatını tehlikeye atmamak için özellikle yakın temas ile bayramlaşmaktan kaçınmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ailesinin ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemiz, halkımız, İslam alemi ve tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram dilerim.”