Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 12-11-2021 16:43   Güncelleme : 12-11-2021 22:37

BEÜ ÖĞRENCİLERİNE “AFET ÇANTASI” HEDİYE EDİLDİ

Afet Farkındalık yılı kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi'nde (BEÜ) akademik ve idari personelleri ile öğrencilerin Afet Farkındalık Eğitimi, Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Beyza Erkoç tarafından gerçekleştirildi.

BEÜ ÖĞRENCİLERİNE “AFET ÇANTASI” HEDİYE EDİLDİ

Afet Farkındalık yılı kapsamında Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) akademik ve idari personelleri ile öğrencilerin Afet Farkındalık Eğitimi, Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Beyza Erkoç tarafından gerçekleştirildi. Bu kapsamda bugün eğitimi başarıyla tamamlayan üniversitenin faklı bölümlerinde eğitim alan öğrencilere İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce “Afet Çantası” hediye edilmesi planlandı.
Program saat 11:30’da Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın başkanlığında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Dr. Öğr. Üyesi Beyza Erkoç, Afad İl Müdürü Ahmet Güngör, Şube Müdürü Sami Göktaş, Eğitim Uzmanı Aslan Dağlıoğlu ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi. 2022 yılı içerisinde yapılması planlanan çalışmaların konuşulduğu program çantaların takdimi ile sona erdi.