Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 19-07-2021 12:12   Güncelleme : 19-07-2021 17:48

BELEDİYE BAŞKANI ALAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

BELEDİYE BAŞKANI ALAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Kurban Bayramı’nın milletimize, Tüm İslam Âlemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, yayınlamış olduğu yazılı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi:
‘Mübarek Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Bu nedenle, kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber, birlik, beraberlik, kardeşlik duyguları çerçevesinde sevinç ve coşkuyla bir bütün olarak yaşamalıyız. Alemlerin Rabbi Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun, Kurban Bayramımız bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. 
Bu duygu ve düşüncelerle hoşgörünün, yardımlaşma duygusunun oluşturacağı kardeşlik ikliminin tüm insanlığa ulaşmasını, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini, hoşgörü ve samimiyetin tüm yurda yayılmasını diliyor, Kurban Bayramı’nın Aziz Milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa ve değerli hemşehrilerime sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”