Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 21-03-2021 14:00   Güncelleme : 21-03-2021 19:53

BAŞKENT ÜNİVERSİTE’SİNDE GURUR GÜNÜ

İzmir'de Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi Mamografi ünitesi yenilendi.

BAŞKENT ÜNİVERSİTE’SİNDE GURUR GÜNÜ

Uluslararası bir marka olma ve çağdaş medeniyet çizgisinin üzerinde yer alma ilkesiyle yola çıkan Başkent Üniversitesi; ülkesi için yaptığı hizmetleri daha ileri taşımaya devam ediyor.Bu kez İzmir'de Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi Mamografi ünitesi yenilendi. Amaç; daha fazla hastaya ulaşmak, onlara umut olmak, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek.Yeni teknolojiyle donatılan merkezin hizmete açılışı için Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal İzmir'deydi.Prof. Dr. Mehmet Haberal ise zoom üzerinden canlı bağlantıyla katıldı açılışa.Merkezle ilgili bilgi aldı, emeği geçenleri tebrik etti.

Başkent Üniversitesi, İzmir'de; kaliteli sağlık hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi Mamografi ünitesi yenilendi.

Digital Mamografi, tomosentez, stereotaktik biyopsi ve tomobiyopsi özellikleri ile meme kanseri erken tanısında en yeni teknolojiye sahip olan cihaz kullanıma açıldı.

Rektör Prof. Dr. Ali Haberal, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Merkez Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Gülay ve hekimlerin gerçekleştirdiği açılışa, Prof. Dr. Mehmet Haberal zoom üzerinden katıldı.

Daha sonra Prof. Dr. Ali Haberal, Prof. Dr. Müderrisoğlu ile birlikte mamografi ünitesinde incelemelerde bulundu.Bilgi aldı.