Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 13-06-2022 10:06   Güncelleme : 13-06-2022 14:53

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞEABLA OKULLARI'NDA MEZUNİYET HEYECANI

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları'nda bir mezuniyet heyecanı daha yaşandı... Ortaokula veda ederek, liseye merhaba diyen ğğrenciler, mezun olmanın gurur ve heyecanını, eğlenerek yaşadı; Prof. Dr. Mehmet Haberal ve Başkent Üniversistesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal da öğrencilerin coşkusuna ortak oldu...

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL AYŞEABLA OKULLARI'NDA MEZUNİYET HEYECANI

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları'nda bir mezuniyet heyecanı daha yaşandı... Ortaokula veda ederek, liseye merhaba diyen ğğrenciler, mezun olmanın gurur ve heyecanını, eğlenerek yaşadı; Prof. Dr. Mehmet Haberal ve Başkent Üniversistesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal da öğrencilerin coşkusuna ortak oldu... Prof. Dr. Haberal, öğrencilere seslendi; Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatrük'ün işaret ettiği ''Asrın Medeniyet Sevisyesi''ne ulaşmak için çok çalışmalarını istedi... Haberal, Başkent Üniversitesi'nin Türk Bayrağını Dünyanın zirvesinde dalgalandırdığını söyledi ''sağlıktan eğitime kadar bir çok alanda Türk halkını başka ülkelere muhtaç etmedik'' dedi.


Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları'nda mezuniyet coşkusu vardı...Ortaokula veda ederek, Liseye merhaba diyen öğrenciler, mezun olmanın, öğretmenler çağdaş nesiller yetiştirmenin, veliler de görevlerini yerine getirmenin gurur ve heyecanını, yaşadı...Öğrencilerin, öğretmenlerin velilerin unutulmaz anlarına Prof. Dr. Mehmet Haberal, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal ve üniversite yöneticileri de ortak oldu...Öğrencilerin yerlerini almasının ardından Saygı Duruşu'nda bulunuldu; İstiklala Marşı okundu...İlk söz Ortaokul Müdürü Canan Doyuma, aittiDaha sonra sözü Başkent üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Hilal Erdinç, aldı...Derceye giren öğrenciler diplomalarını, plaketlerini aldı...Ortaokul birincisi Ege Ogan, yaş kütüğüne plaket çaktı, arkadaşları adına konuştu.Prof. Dr. Haberal, öğrencilere seslendi...Haberal, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatrük'ün işaret ettiği ''Asrın Medeniyet Sevisyesi''ne ulaşmak için çok çalışmalarını istedi...Prof. Dr Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi'nin Türk Bayrağını Dünyanın zirvesinde dalgalandırdığını söyledi...Gençlerin müzik dinletisi ve dans gösterisi törene renk kattı.Daha sonra flama devir teslimi yapıldı.Ve beklenen an geldi. Gençler 8 yıl boyunca emek harcayıp hakettikleri diplomalarını yönetici ve öğretmenlerinin ellerinden aldılar.Diplomalar Atatürk'ün gençliğe hitabesi ve gençlerin ataya yanıtı ile taçlandırıldı...Ve törenin en heyecanlı anına sıra geldi... Prof. Dr. Haberal, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal, öğretmenler öğrencilerle birlikte sahneye çıktı...Mezuniyet çoşkusu, keplerin havaya fırlatılmasıyla sona erdi...Veliler ve Öğrenciler mutlu anlarına eşlik eden Prof. Dr. Haberal ile anlarını fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler...Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları'ndaki Ortaokul mezuniyeti ve lise heyecanı renki görüntülerle noktalandı.

AdminAdmin