Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 19-07-2021 16:35   Güncelleme : 19-07-2021 19:46

BAŞKAN KELEŞ’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN KELEŞ’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Başkan Keleş mesajında ‘Birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramı'nı bu yıl da tüm dünya olarak pandemiyle, ekonomik ve siyasal buhran içinde karşılıyoruz ama umudumuzu diri tutucağız.’ diyerek şu sözlere yer verdi.

 

 

“Birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramı'nı bu yıl da tüm dünya olarak pandemiyle, ekonomik ve siyasal buhran içinde karşılıyoruz ama umudumuzu diri tutuyoruz. Her sorunumuzu akılla, bilgiyle, birikimle ve deneyimle çözebileceğimize inanıyoruz. 

 

Güzel ülkemizin birlik ve beraberliğe, huzur ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Bunu hep beraber başaracağız. Vatandaşımız hakkını alacak, yoksullarımız destek görecek, kamuda israf bitecek. Hiç kimse kimliği, yaşam tarzı ve inancından dolayı ötekileştirilmeyecek. 

 

Yatağa aç giren bir tek kişinin olmadığı Türkiye hayalini gerçekleştireceğiz. Her evde huzur, güven ve bereketin olduğu güzel bir Türkiye inşa edeceğiz. 

 

Pandemi dönemi halen devam ederken

yeni varyantlarda çıkmaya devam etmektedir. Tedbirleri devam ettirmek önem arz etmektedir. Pandeminin yanısıra toplumumuzda ve İslam aleminde barış ortamı sağlanamamakta, acılarımız devam etmektedir. En büyük duamız bu acıların, feryatların biran evvel dinmesidir. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle salgınla mücadelede en ön safta yer alarak şehit düşen sağlık çalışanlarımız, terörle mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum. 

 

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın, Zonguldaklı hemşehrilerimizin ve teşkilatlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor, nice bayramlar diliyorum. “