Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 24-11-2021 10:47   Güncelleme : 24-11-2021 16:10

BAŞKAN KELEŞ ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KELEŞ ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Başkan Keleş mesajında, “Bir toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere bilgiyi, ahlakı, davranış biçimini saygı ve sevgiyle, sabırla nakış gibi işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimizdir. “dedi. Başkan Keleş'in mesajı şöyle;

“Öğretmenlerimiz; ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır.

Bir toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere bilgiyi, ahlakı, davranış biçimini saygı ve sevgiyle, sabırla nakış gibi işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimizdir. Atatürk’ün dediği gibi, yeni nesli Cumhuriyetin özverili öğretmen ve eğitimcileri yetiştirecek, yeni nesil onların eseri olacaktır. Hayatımızda başarılı olduğumuz her alanda öğretmenlerimizin emeği vardır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu kutsal görevi yerine getirirken şehit düşen ve hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere yol gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”