Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 05-11-2021 17:06   Güncelleme : 05-11-2021 23:59

BAKAN KASAPOĞLU GENÇLER İLE BULUŞTU: "BAKANLIK SİZİN BAKANLIĞINIZ"

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Gençlik Merkezi'ne geldi. Kasapoğlu, merkezde gençler ile bir araya da geldi. 

BAKAN KASAPOĞLU GENÇLER İLE BULUŞTU:

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Gençlik Merkezi'ne geldi. Kasapoğlu, merkezde gençler ile bir araya da geldi. 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Zonguldak'a geldi. Kasapoğlu, kent merkezindeki son durağı olan Gençlik Merkezi'nde yoğun ilgiyle karşılandı. Sporcular, ellerinde Türk Bayrakları ile Bakan Kasapoğlu'nu selamladı. Gençlik Merkezi incelemesinin ardından Kasapoğlu gençler ile biraraya geldi. Kasapoğlu burada yaptığı konuşmada; "Zonguldak'ta gördüm ki, halkımızın tesislerle ilgili bilinci çok yüksek. Spor alt yapısını büyütme ve çeşitlendirme çalışmalarını sürdüreceğiz. Bu buluşmaya sizler için geldim." dedi. 
Gençlerin sorularını dinleyen Bakan Kasapoğlu, okuldaki eğitim sürecini tamamladıktan sonra iş hayatıyla ilgili çalışmalar için ne yapılacağına yönelik bir öğrencinin sorduğu soruya; "Bakanlık sizin bakanlığınız. Pek çok alan var. Gençlik çalışmalarında, spor faaliyetlerinde... " şeklinde yanıt verdi.