Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 21-05-2021 18:33   Güncelleme : 21-05-2021 23:36

ATEŞ PÜSKÜRDÜ: "YETER ARTIK, BU ÇİFTE STANDART SON BULSUN!"

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Ramazan Vural, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'in Yeni Mahallede kahveci esnafı ile yaptığı toplantıyı eleştirdi.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ:

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Ramazan Vural, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'in Yeni Mahallede kahveci esnafı ile yaptığı toplantıyı eleştirdi. Vural, pandemiyi hatırlatarak, iktidar ile muhalefet partilerine yaklaşıma işaret etti. Vural; "Bir muhalefet partisi ilçe başkanı aynı yaklaşımda bulunsa o esnafa sizce ceza verilir miydi, verilmez miydi?! Yeter artık bu çifte standart son bulsun!!" ifadesini kullanıldı. 
Koronavirüs sürecinde kahveci esnafının büyük sıkıntılar yaşadığına vurgu yapan Vural, AK Partilileri eleştirerek; "Bir ilçe başkanı kafasına göre, kahvehanelerde oturmak, toplantı yapmak yasakken nasıl insanları biraraya toplayıp toplantı düzenleyebiliyor. Kahveci esnafı aylardır ekonomik sıkıntılarla boğuşurken bir ilçe başkanı istediği kahvehanelerde istediği uygulamada bulunabiliyor mu?
Bir muhalefet partisi ilçe başkanı aynı yaklaşımda bulunsa o esnafa sizce ceza verilir miydi, verilmez miydi?
Yeter artık bu çifte standart son bulsun.”dedi.