Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 09-06-2021 11:20   Güncelleme : 09-06-2021 16:27

ATEŞ PÜSKÜRDÜ: "UTANMADAN HER DEFASINDA VAAT VEREBİLİYOR!"

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş kentin sorunları ile ilgili bir açıklama yaparak  Adalet ve Kalkınma Partililere (AK Parti) seslendi.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ:

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş kentin sorunları ile ilgili bir açıklama yaparak  Adalet ve Kalkınma Partililere (AK Parti) seslendi. Başkan Fatih Keleş, Zonguldak'ta hali hazırda devam eden projelerin duyurulması ve istihdam konusuna da değindi. Keleş'in açıklaması şöyle: "Son zamanlarda Ak parti yöneticileri yaptıkları açıklamalarla bizleri her defasında şaşırtıyor, iktidara yeni gelmişler gibi vaatlerini dinliyoruz. 

Dinliyoruz ama Zonguldak 20 senelik Ak Parti iktidarından payına ilgisizlik, göç, işsizlik ve hamaset almıştır, bunu da gayet iyi biliyoruz. 

Mesela son dönemlerde öyle donanımlı, her konuya hakim, bir çok görev tanımını kendisine tanıyan, adete bir il başkanı, hatta ve hatta bakan gibi hareket eden toptancı bir arkadaşımız gençlere istihdam müjdeleri, Zonguldak'ın karayolları projelerini tarihler falan vererek vatandaşa duyuruyor. 

Kendisine toptancı dedik lakin kendisi tam olarak bir Avcı. Parti içerisindeki kavgadan sıyrılarak avına odaklanmakta. 

Bu arkadaşımızın açıklamasında bizi ilgilendiren kısım ise 20 yıllık bir iktidar olduklarını görmezden gelerek, utanmadan her defasında yol, istihtam, yaşam standartlarının artacağına dair sürekli hava pompalaması. 

Zonguldak yolları, bizim bu şehre olan sevgimiz ve inancımız gibi hiç bitmedi ama 20 yıllık iktidar utanmadan her defasında yollar diyerek vaat verebiliyor. 

Zonguldak'ın istihtam olanakları yine 20 yıllık bu iktidar dönemine kadar bu kadar aşağılara düşmemiş, bu şehir bu kadar göç vermemişti ama halen istihtam diye biliyorlar. Zannedersiniz iktidara yeni gelmişler gibi... 

Hayat standartları meselesine gelecek olursak vatandaşın Ak Parti yöneticisi arkadaşlarımızın standartlarını yakalamasına imkan yok. Vatandaşın elinde bir hayat var, o da büyük fedakarlıklarla gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmek için harcanıyor. 

İşte biz DEVA Partisi olarak gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmenin mücadelesini veren velilerimizin, emeğinin karşılığını aldığı bir dönemi yaşatmak için mücadele veriyoruz. Devletin bankasından yandaşa milyonlarca dolar para akıtıp ödeme almayanların değil; öğrenciden, çiftçiden, emekliden, işçiden yana olan bir Türkiye'yi inşa etmenin mücadelesini veriyoruz. 

DEVA Partisi olarak Zonguldaklı hemşerilerimizin aklıyla kimsenin alay etmesine imkan vermeyecek, gece gündüz demeden şehrimiz için çalışıp, vatandaşımızla hemhal olacağız. 

Zonguldak'ın DEVA'sı Hazır."