Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 31-05-2021 13:04   Güncelleme : 31-05-2021 15:50

ARAMA ÇALIŞMALARINA ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK

Antalya’nın Kemer İlçesi'ne  kamp yapmak için giden ve bölgede kaybolan Zonguldaklı Mustafa Yıldırım'ı arama çalışmaları devam ediyor. Yıldırım'ın bulunması için, ünlü isimlerde dostla medya hesaplarından paylaşımda bulunuyor. 

ARAMA ÇALIŞMALARINA ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK

Antalya’nın Kemer İlçesi'ne  kamp yapmak fotoğraf çekmek için giden, bir süre sonra ise dağlık bölgede kaybolan Zonguldaklı 
Mustafa Yıldırım’ı arama çalışmaları sürüyor. Arama kurtarma ekipleri 7 gündür haber alınamayan Yıldırım’a ulaşmaya çalışıyor. 
Öte yandan Türkiye ve Zonguldak’tan bir çok isim de Yıldırım’ın bulunması için sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunuyor.  Türkiye’nin tanınmış isimlerinden Didem Soydan, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda; "Dağ ve doğa dostu can arkadaşımız Zonguldak'tan Mustafa Yıldırım likya yolu çıralı parkurunda çadır kamp yapıyordu. Kendisinden 3 gündür haber alınamıyor. Jandarma aramaya başladı. Adrasan, olimpos, çıralı, musa dağı, korsan koyu tarafında olanlar. Gören, duyan, haberi olan var mı? Tanıyanlar lütfen telefonla ulaşmaya çalışmayın. Telefonunun şarjının bitmemesi gerekiyor. Lütfen aramayın." ifadelerine yer verdi.