Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 07-05-2022 12:27   Güncelleme : 07-05-2022 15:37

“ANNELER YAŞAMIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE LAYIK”

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“ANNELER YAŞAMIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE LAYIK”

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yayımlanan mesajda annelerin yaşamın bütün güzelliklerine layık olduğunu belirten Vali Tutulmaz mesajında şu sözlere yer verdi;”Yaşamın bütün güzelliklerine layık olan annelerimiz, karşılıksız sevgi, sonsuz bir özveri, sabır ve şefkatin sembolü, hayatımızda hiçbir değerle karşılaştırılamayacak, başımızın tacı, en kutsal varlıklarımızdır.

          Annelik değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce bir duygudur.  Aile yapımızın temel direği, sevgi, hoşgörü, merhamet ve fedakârlığın simgesi, bizleri her daim koruyan gözeten değerli annelerimiz yaşantımızın en güzel ve en özel varlığıdır.

          Varlıkları ile bizlere güç ve güven veren, ülkesini, milletini, devletini seven, yararlı, sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişmemiz için yılmadan yorulmadan her türlü güçlüğe katlanarak sabırla çabalayan annelerimizin hakkını ne yapsak hiçbir zaman ödeyemeyiz.

          Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemizin birlik ve bütünlüğü uğrunda canını feda eden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan annelerimiz olmak üzere;  bizlere sevgiyi ve sevmeyi öğreten, sabırla geleceğe hazırlayan, sevincimizi, hüznümüzü yüreğinde yaşayan şefkat ve merhamet abidesi tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum

AdminAdmin