Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 20-11-2021 11:45   Güncelleme : 20-11-2021 17:16

AK PARTİ TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Ar-Ge ve Eğitim ve Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat İçi Eğitim Programı başladı. 

AK PARTİ TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI

Ak Parti Ar-Ge ve Eğitim ve Birim Başkanlığı tarafından 20-21 Kasım tarihler arasında Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü toplantı salonunda Teşkilat içi Eğitim Programı düzenlendi.

Programa Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, , Ak Parti Milletvekilleri Hamdi Uçar, , Hamdi Uçar, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları ve partililer katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Sayın, Değerli dava arkadaşlarım,AR-GE ve Eğitim Başkanlığımızın 81 il de düzenlediği ve büyük bir teveccühle karşılanan "Teşkilat İçi Eğitim" programlarımızın Zonguldak ayağına hoş geldiniz sefalar getirdiniz. 2023 seçimlerine giden bu yolda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde yepyeni bir zafere koşarken ve türlü yollarla karşımıza çıkan ve bu milletin huzur ve refahına kastedenlere inat teşkilâtlarımızın daha dik ve daha azimli bir şekilde çalışmalarına devam etmesi gerekiyor. Bizler Zonguldak'ın AK teşkilatları olarak hedefe odaklandık ve " Sefer Bizim Zafer Allahındır ! " diyoruz. Değerli dava arkadaşlarım, 
2023 hedeflerimize giderken tüm teşkilatlarımızın moral ve motivasyonunu artırmayı hedefleyen AR-GE ve Eğitim'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şen ve ekibine, bizleri böylesine güzel bir organizasyonda tüm teşkilatlarımızla bir araya getirdiği için ayrıca şükranlarımızı sunuyorum. 
Ayrıca programımız kapsamında belirlenen “ BU HİKAYENİN KAHRAMANI SENSİN” sloganıyla beraber anlıyoruz ki ;  bu salonda bulunan tüm üyelerimizin bu hedefler doğrultusunda çok büyük önem arz ettiğini anlamaktayız. Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 20 yıldır tarih yazan AK teşkilatlarımız  inşallah 2023 te de tarih yazacaktır. Kadınlarımızın azmini biliyor ve 
Gençlerimizin gözünde ki ışığı görüyoruz. Ve inşallah 2053 ve 2071 'de de yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiğimiz Dava şuuruyla bizlere gösterilen hedeflere ulaşacağız.
Bu duygularla tekrar hoş geldiniz diyor ve programımızın şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesin diliyorum”dedi. 

Programın ilk gününde Murat Yılmaz, Haluk İpek, Hayati İnanç, Recep Uncuoğlu, Zakir Avşar, Abdurrahman Uzun partililere hitap etti.Yoğun katılım altında gerçekleşen programın son gününde ise Yusuf Alabalarda, Cihangir İşler, Mücahit Yanılmaz ve Muhammet Alpkent konuşmalarda bulunacak. Program basına kapalı olarak devam etti.