Zonguldak Haberleri
Giriş Tarihi : 19-06-2022 13:39   Güncelleme : 19-06-2022 21:25

4’ÜNCÜ KATTAN ATLAMIŞTI: YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

Zonguldak’ın Karaelmas Mahallesi İncirsuyu Sokak’ta psikolojik sorunları olduğu öğrenilen, 4’üncü kattan beton zemine atlayarak intihar girişiminde bulunan ve ağır yaralı olarak hastanede tedavisi devam eden F.Y.(41) yaşam savaşını kaybetti. F.Y.’nin ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

4’ÜNCÜ KATTAN ATLAMIŞTI: YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

Zonguldak’ın Karaelmas Mahallesi İncirsuyu Sokak’ta psikolojik sorunları olduğu öğrenilen, 4’üncü kattan beton zemine atlayarak intihar girişiminde bulunan ve ağır yaralı olarak hastanede tedavisi devam eden F.Y.(41) yaşam  savaşını kaybetti. F.Y.’nin ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. 
Olay Neydi?
Zonguldak’ın Karaelmas Mahallesi İncirsuyu Sokak’ta psikolojik sorunları olduğu öğrenilen F.Y.(41), 4’üncü kattan beton zemine atlayarak intihar girişiminde bulundu. Bacak ve kalçasında kırıklar oluşan F.Y.’nin tedavisi devam ediyor. 
Olay, 11.00 sıralarında Zonguldak’ın Karaelmas Mahallesi İncirsuyu Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre ayakkabı satıcısı F.Y.(41) psikolojik sorunları nedeniyle 4’üncü kattan beton zemine atladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından F.Y., hastaneye kaldırıldı. F.Y.’nin kalça ve bacaklarında kırıkların bulunduğu, bilincinin açık ancak; hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

AdminAdmin