S.S. Zonguldak, Bartın, Karabük illeri ve İlçeleri Orman Köyleri Kalkındırma Kooperatifleri Birliği’nin Genel Kurulu Devrek’te yapıldı. Kooperatifi’nin yapılan Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Satılmış Girgin güven tazeledi. Seçimde başkanlık için iki aday yarıştı. Mustafa Sevim ve mevcut başkan Satılmış girgin başkanlık için aday oldu. Yapılan seçimin sonunda Satılmış Girgin 153 oy alarak yeniden başkan seçilirken Mustafa Sevim 86 oy alabildi.
   Devrek Türkbay Düğün Salonunda yapılan genel kurul divan heyetinin oluşununum ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Gündem maddeleri okunup oylamaya sunulduktan sonra seçimlere geçildi. Yapılan seçim sonunda seçime beyaz  liste ile giren mevcut başkan Satılmış Girgin 153 oy alarak başkan seçildi. Seçime sarı liste ile giren Mustafa Sevim ise 86 oy aldı.
   Girgin'in listesinde Cemal Soylu, Recep Kulluk, Necati Cinköse ve Niyazi Güler bulunuyor. 40'ıncısının yapıldığı genel kurula; kooperatif üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
  Seçim sonucu Girgn, yeni dönemde yönetim kurulu üyeleri ile daha güzel çalışma sergileyeceklerini ve her zaman olduğu gibi orman köylüsünün haklarını koruyacaklarını dile getirdi. Yeniden kendilerini göreve getiren kooperatif ortaklarına teşekkür etti.