EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ‘SİLİNDİR’ OPERASYONU AÇIKLAMASI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ‘SİLİNDİR’ OPERASYONU AÇIKLAMASI

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkanı Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ve şube yöneticileriyle birlikte, taban delege seçimlerinde oy verme işlemi süren Üzülmez Şubesi ve Merkez Servisleri Şubesi seçim bölgelerini ziyaret ettiler.
GMİS 12'nci Olağan Genel Kurulu sürecinde dün gerçekleştirilen Karadon Şube ve Armutçuk Şubesi taban delege seçimlerinin ardından bugün Üzülmez ve Merkez Servisleri Şubeleri'nde seçimler gerçekleştiriliyor. Üzülmez Şubesi'nde Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir tek liste olarak seçimlere girerken, Merkez Servisleri Şubesi'nde ise mevcut şube başkanı Cengiz Saraç ve ile Burhan Çengel listeleri yarışıyor.
Genel Başkan Hakan Yeşil, iş yerlerinde kurulan sandıkları ziyaret ederek adaylara başarılar diledi. Maden işçileriyle sohbet eden Genel Başkan Yeşil, kendi bölgesinde taban delege seçimlerini kazanması nedeniyle tebrikleri de kabul etti.