Halk TV Dış Haberler Müdürü Mustafa Kemal Erdemol ve Halk TV Dış Haberler Müdürü Burak Tatari Genel Maden İşleri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil'i ziyaret etti.

"Sönmeyen Işık Uğur Mumcu" anma programına katılmak üzere Zonguldak'a gelen; Gazeteci-Yazar Aykut Küçükkaya, Halk TV Dış Haberler Müdürü Mustafa Kemal Erdemol ve Halk TV Dış Haberler Müdürü Burak Tatari, GMİS'i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Hakan Yeşil “Amasra faciamızdan sonra bizlere baş sağlığına gelen Halk TV yöneticileri ve sunucu arkadaşlarımız bizlerle beraberler. Hem bize baş sağlığı dileklerinde bulanacaklar hemde sorunlarımızla ilgili bilgi paylaşımı yapacağız. Bizim dertlerimizi sıkıntılarımızı paylaşabileceğimiz bizden biri olan Halk TV’ ye teşekkür ederiz” dedi.

Halk TV Dış Haberler Müdürü Mustafa Kemal Erdemol “ Biz Mutlu olduk aslında buraya gelerek. Başsağlığı dilemeye geldik ben ve Burak arkadaşımız tv adına buradayız. Burası panel adına da önemli uğur mumcuyu bir kaç yerde anıyorsunuz. Anan bir kaç yerden biri de Zonguldak bu çok önemli bir şey. Araştırmacı gazeteciye demek ki hala Özlem var. Sayın başkana teşekkür ediyoruz bizi bunca işin içinde kabul ettiği için” dedi

“ZONGULDAK DOĞALGAZLA ÜLKEMİZİN ENERJİSİ OLMAYA DEVAM EDİYOR” “ZONGULDAK DOĞALGAZLA ÜLKEMİZİN ENERJİSİ OLMAYA DEVAM EDİYOR”

Haber; Batuhan DARAKCI