Başkent Üniversitesi Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın gündemi yoğundu... Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki panelde konuşan Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi'nde düzenlenen etkinlikte ise; usta gazeteci, Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, gençler ve akademisyenlerle biraraya geldi. Daha sonra Prof. Dr. Mehmet Haberal, Finlandiya'nın bağımsızlığını ilan edilişinin 105. yıldönümü resepsiyonuna katıldı.

Dünyaca ünlü bilim insanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde düzenlenen "Efsane Hocadan, efsane tüyolar" paneline katıldı.

Tek amacı dünyanın her noktasında ay yıldızlı Türk bayrağını dalgalandırmak olan Haberal, öğrencilere başarının anahtarını anlattı...

Prof. Dr. Mehmet Haberal, daha sonra Başkent Üniversitesi Ordinaryus Prof. Dr. Enver Ziya Karal Tarih Uygulama ve Araştırma merkezinin 5.yılı dolayısıyla düzenlediği etkinlikte yer aldı.

21. yüzyılda bağımsızlık ve gençlik konulu kompozisyon yarışmasının ödül töreninin de gerçekleştirildiği etkinlikte, Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk de mesleki tecrübelerini gençler ve akademisyenlerle paylaştı.


Prof. Dr. Mehmet Haberal, akşam saatlerinde ise Finlandiya'nın bağımsızlığını ilan edilişinin 105. yıldönümü resepsiyonuna katıldı.


Finlandiya’nın Ankara büyükelçisi Ari Mäki ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı ile bir araya gelen Prof. Dr. Mehmet Haberal, büyükelçiye hediye takdim etti.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, çok sayıda katılımcı ile sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Bilime ve eğitime olduğu gibi sanata ve sanatçıya da değer veren Prof.Dr. Mehmet Haberal daha sonra Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'ndaydı... Başkent Üniversitesi bünyesindeki sanatçıları yalnız bırakmadı...

Prof.Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Orkestra Akademik Başkent'in konserini Mavi Salon'da izledi.

ZONGULDAK VALİLİĞİ DEPREM BÖLGESİNE GİDEN YARDIM VE DESTEKLERİ AÇIKLADI ZONGULDAK VALİLİĞİ DEPREM BÖLGESİNE GİDEN YARDIM VE DESTEKLERİ AÇIKLADI